SLUŽBY

Projekce

  Po konzultaci a na přání zákazníka je zahradním architektem zpracován projekt zahrady včetně osazovacích plánů a seznamem rostlin. Nedílnou součástí výtvarného řešení je vizualizace výsadeb. Součástí komplexního řešení mohou být i další prvky jako pergoly, plata, chodníčky, zahradní osvětlení, jezírka a jiné vodní prvky. Samozřejmostí je konzultační a poradenská činnost.

Realizace

  V rámci realizace zajišťujeme terénní úpravy těžkou technikou, dodání a uložení velkých okrasných kamenů. Následně pak založení záhonů s výsadbou vzrostlých stromů keřů a trvalek. Součástí je i založení podkladu pro setý trávník nebo travní koberce. Dále provádíme výstavbu okrasných i koupacích jezírek včetně filtrační technologie.

Travní koberce

  Na přání zákazníka dodáváme a pokládáme vysoce kvalitní travní koberce z Holandska a Německa o rozměrech 0,5 x 2 m v cenové úrovni travních koberců pěstovaných v České republice. Jedná se o různé druhy travních koberců od standardních až po speciální zátěžové travní koberce pro sportovní využití. Kvalita travních koberců je vždy na prvním místě.

Údržba zeleně

  Jarní a podzimní střih keřů a stromů, veškerý zahradnický servis pro trávníky, pravidelné přihnojování, vertikutaci, sekání, rekonstrukce.

Zahradní jezírka

Dřevěný zahradní program

  Pergoly, plata, palisády aj.

Automatické závlahové systémy

Rizikové kácení stromů